Infolang Dil Okulları
Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş ve Gelişim

Sadece çocukların dil eğitimine odaklanan tek dil okulu olan InfoLANG Junior Dil Okulları, ilk ve ortaöğretim dönemindeki öğrencilere İngilizce’yi anlayarak, konuşarak ve yaşayarak öğrenme fırsatı veriyor. InfoLANG Junior olarak bizler, ikinci bir dilde sadece öğretimin değil, eğitimin de gücüne inanıyoruz. Çocuklarımızı tüm dünyayı İngilizce ile anlayıp keşfedebilen ve her zaman öne çıkan, farklı ve kültürlü bireyler olarak yetiştiriyoruz.


InfoLANG Junior Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye’nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Junior Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir.


Eğitim Anlayışımız

Söz konusu çocuklarımız olduğunda onların mutlu ve başarılı olmaları bizim en önemli amacımızdır.

InfoLANG Junior ile dili yaşayarak ve eğlenerek öğrenmeleri, test edilmiş ve verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış metodumuzla çok kolay ve eğlenceli hale gelmektedir.

Yetişkinlerde olduğu gibi, çocukların da dil öğreniminde başarılı olabilmeleri için motivasyona, yani bir amaca ve hedefe ihtiyaçları vardır. Çocuk psikolojisini ve öğrenim eğilimlerini bilen uzmanlarca hazırlanan eğitim metodumuz ile, dili sevdirerek sürekliliğini sağlıyoruz.

Ülkemizin dil öğretimindeki isteksizlik, devamsızlık gibi sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Başarı duygusunu tattırarak kalıcı ve üst seviyede dil kullanımını çocuklarımıza aşılıyoruz.


Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Sadece çocukların dil eğitimine odaklanan tek dil okulu olarak, Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan InfoLANG Dil Okulları'nda eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. InfoLANG Dil Okulları'nda eğitmen adayı olabilmek için;

• İlgili alanda üniversite mezuniyeti,  

• Alanında saha deneyimi,

• Geniş dil bilgisi ve öğretilecek dilde düzgün aksan,

• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.


Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve  saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin  derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için  gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. InfoLANG Junior Dil Okulları'nda eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

InfoLANG Junior Dil Okulları, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini birçok dille tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.


Eğitim Sektöründe İlk Defa Franchise!

InfoLANG Junior Dil Okulları, Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk dil eğitimi kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün  şube sayısını artırmaya devam etmektedir. 

9-12. Step (B1)
InfoLANG Junior Ataşehir şubesi
Haftasonu
Fiyat öğrenmek istiyorum

InfoLANG Junior Almanca Eğitimi, 1-4. Step (A1), 5-8. Step (A2)
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu

InfoLANG Junior Rusça Eğitimleri
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Infolang Dil Okulları
SYTARK