Infolang Dil Okulları
Duyurular

Nasıl Öğretiyoruz?

Doğru Eğitmen

InfoLANG Junior eğitim metodumuzun en önemli parçalarından biri, en doğru eğitmenlerle çalışmaktır. InfoLANG Junior olarak, çocukların eğitmenleri ile duygusal bir bağ kurmalarının öneminin farkındayız ve doğru eğitmen ile İngilizce eğitiminin sevilerek, keyifli ve kolay bir şekilde gerçekleşeceğine inanıyoruz.


Doğru Eğitim Programı

InfoLANG Junior, en erken yaşlardan başlayarak, ilk ve ortaöğretim boyunca İngilizce eğitimi vermektedir. Çocuklarımızın yaşı ilerledikçe, onlara uygun eğitim programı oluşturmak ve doğru yaş-seviye için doğru eğitimi sunmak başarıya giden en önemli yollardan biridir.

Tüm dünyada dil kullanımının standartlarını oluşturan CEFR (Avrupa Ortak Ölçüt Çerçevesi) kriterleri çerçevesinde hazırlanmış eğitim içeriğimiz, her yaş aralığında gelinecek seviyeyi belirlerken, bu seviyede öğrencilerin dili kullanarak neler yapabileceklerini de madde madde açıklamaktadır.


Doğru Materyal


InfoLANG Junior olarak dil öğrenme yatkınlığının, görsel ve işitsel zekaya bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de hem görerek hem duyarak öğrenmeyi sağlayacak materyaller kullanıyoruz.

Çocuklarımıza sunduğumuz kitaplarımız, yaş grubuna uygun, ilgi çekici ve kolay hatırlanabilen resim ve renkler içermektedir. Dersliklerdeki dijital materyallerimiz ise duyarak ve uygulayarak öğrenmeyi sağlamaktadır.

Şubat 17, 2014 - Pazartesi günü yayımlandı.
9-12. Step (B1)
InfoLANG Junior Ataşehir şubesi
Haftasonu
Fiyat öğrenmek istiyorum

InfoLANG Junior Almanca Eğitimi, 1-4. Step (A1), 5-8. Step (A2)
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu

InfoLANG Junior Rusça Eğitimleri
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 Infolang Dil Okulları
SYTARK