Infolang Dil Okulları
Duyurular

InfoLANG Junior Metodu Nedir?

Neden InfoLANG junior?


Sadece çocukların dil eğitimine odaklanan tek dil okulu olan InfoLANG Junior Dil Okulları, ilk ve ortaöğretim dönemindeki öğrencilere İngilizce'yi anlayarak, konuşarak ve yaşayarak öğrenme fırsatı veriyor.


InfoLANG Junior olarak bizler, ikinci bir dilde sadece öğretimin değil, eğitimin de gücüne inanıyoruz. Çocuklarımızı tüm dünyayı İngilizce ile anlayıp keşfedebilen ve her zaman öne çıkan, farklı ve kültürlü bireyler olarak yetiştiriyoruz.


Söz konusu çocuklarımız olduğunda onların mutlu ve başarılı olmaları bizim en önemli amacımızdır. InfoLANG Junior ile dili yaşayarak ve eğlenerek öğrenmeleri, test edilmiş ve verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış metodumuzla çok kolay ve eğlenceli hale gelmektedir.


Yetişkinlerde olduğu gibi, çocukların da dil öğreniminde başarılı olabilmeleri için motivasyona, yani bir amaca ve hedefe ihtiyaçları vardır. Çocuk psikolojisini ve öğrenim eğilimlerini bilen uzmanlarca hazırlanan eğitim metodumuz ile, dili sevdirerek sürekliliğini sağlıyoruz. Ülkemizin dil öğretimindeki isteksizlik, devamsızlık gibi sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Başarı duygusunu tattırarak kalıcı ve üst seviyede dil kullanımını çocuklarımıza aşılıyoruz.


Lise Bitmeden Dil Eğitimi Bitecek!

InfoLANG Junior eğitim programı ile çocuklarımız, İngilizceyi daha iyi öğrenerek dil becerilerini okul İngilizcesinden çok daha üst seviyelere taşıyacaklardır.


Konuşma ve Uygulama

Junior Eğitimi gruplarımızda eğitimler konuşma odaklı ve uygulama ağırlıklıdır. Konuşma odaklı eğitimlerimize o dili konuşan eğitmenler konuşma ve telaffuz gelişimi için eşlik ederler.


Çocuklar Eğlenerek Öğreniyor

Eğitmenlerimiz, özenle seçilmiş çizgi filmler, animasyonlar, şarkılar ve diyaloglar eşliğinde çocukların derse ilgisini canlı tutuyorlar. İngilizce kelime oyunları ve anlatılan kelimelerin resimlerinin çizilmesi aktiviteleri ile kelime dağarcığı sağlamlaştırılır.


Uygun Materyaller

Öğrencilerimizin duygusal, kişisel, fiziksel, bilişsel ve dilsel gelişimlerini dikkate alan, onların gerçek yaşamda konuştukları konuları, kullandıkları dili ve oynadıkları oyunları içeren eğitim materyallerimiz, İngilizceyi günlük hayatlarının bir parçası haline getirmek üzere tasarlanmıştır.


Neşeli Derslikler

Dersliklerimiz çocukların yaşları ve fiziksel özelliklerine uygun eşya ve materyaller ile donatılmıştır. Çocuklara hitap eden posterler, yazılar, resimlerle çocukların ayrılmak istemeyecekleri bir ortam tasarlanmıştır.

Şubat 17, 2014 - Pazartesi günü yayımlandı.
9-12. Step (B1)
InfoLANG Junior Ataşehir şubesi
Haftasonu
Fiyat öğrenmek istiyorum

InfoLANG Junior Almanca Eğitimi, 1-4. Step (A1), 5-8. Step (A2)
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu

InfoLANG Junior Rusça Eğitimleri
InfoLANG Junior Kadıköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 Infolang Dil Okulları
SYTARK